UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariannaSopot - No tak w koncu to piekny dzien rocznica, dzien rozpoczecia wojny tez musial byc wesoly. Mogly sie ubrac w moro. Dziewczyno zmien lekarza
@MariannaSopot - No tak w koncu to piekny dzien rocznica, dzien rozpoczecia wojny tez musial byc wesoly. Mogly sie ubrac w moro. Dziewczyno zmien lekarza