UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariannaSopot - No tak w koncu to piekny dzien rocznica, dzien rozpoczecia wojny tez musial byc wesoly. Mogly sie ubrac w moro. Dziewczyno zmien lekarza


Anuluj