UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co wogle powinna robić ta straż ni to policja ni to agencja ochrony szef jak nie szef wygląda tylko jak bankster . Jakaś lipa i marnowanie miejskich pieniędzy . Samorząd teraz zamiast zapewniać środki do pracy to robi prezenty ? To ja przekazuje prezent dla samorządu zapłacę podatek od nieruchomości . Idźcie na te emerytury bo Polska się z was śmieje kumunisci i złodzieje mówił klasyk.