UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet Jocz celebrował te piękne i wzruszające chwile .W oczach strażników widziałem łzy nie spodziewali się takiego prezentu . Myśleli Że dostaną elektryczne hulajnogi .Ale król Elbląga dba o swą armie i piękny rydwan sprezentował co za hojność Jestem dumna widząc te twarze samorządowców roześmianych i szczęśliwych ze coś im w końcu wyszło


Anuluj