UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet Jocz celebrował te piękne i wzruszające chwile .W oczach strażników widziałem łzy nie spodziewali się takiego prezentu . Myśleli Że dostaną elektryczne hulajnogi .Ale król Elbląga dba o swą armie i piękny rydwan sprezentował co za hojność Jestem dumna widząc te twarze samorządowców roześmianych i szczęśliwych ze coś im w końcu wyszło