UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet Jocz celebrował te piękne i wzruszające chwile .W oczach strażników widziałem łzy nie spodziewali się takiego prezentu . Myśleli Że dostaną elektryczne hulajnogi .Ale król Elbląga dba o swą armie i piękny rydwan sprezentował co za hojność Jestem dumna widząc te twarze samorządowców roześmianych i szczęśliwych ze coś im w końcu wyszło