UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co wogle powinna robić ta straż ni to policja ni to agencja ochrony szef jak nie szef wygląda tylko jak bankster . Jakaś lipa i marnowanie miejskich pieniędzy . Samorząd teraz zamiast zapewniać środki do pracy to robi prezenty ? To ja przekazuje prezent dla samorządu zapłacę podatek od nieruchomości . Idźcie na te emerytury bo Polska się z was śmieje kumunisci i złodzieje mówił klasyk.