UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SM udowodni, że jest potrzebna, jak stale w godzinach swojej pracy jeden 2- 3 osobowy zespol będzie obecny w rejonie Starowki i 1 maja, by chociaż w tym czasie bylo tu bezpiecznie, a potem byla policja.


Anuluj