18
23.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cieszcie się że lotniska nie zlikwidował olsztun. Pociągiem przez Elbląg już nie pojedziecie. Macie wasze bagna i olsztun.
(2019.08.24)

info

3  
  0
Jak jeszcze długo spokój nad miastem będzie zagłuszał hałasujący całymi dniami samolocik? Czy wystarczy mieć pieniądze by być ponad prawem? Protestuję !!!
mieszkaniec miasta (2019.08.24)
Jak tu żyć Panie Prezydencie w takim hałasie. Ten hałaśliwy samolocik latający nad miastem codziennie to utrapienie dla jego mieszkańców. Chwili spokoju nie ma. Czas na przekazanie do muzeum tego zabytku.
marek2323 (2019.08.24)

info

1  
  3
No super organizacja, balony na stadionie to bujda. Pogratulować organizatorom. Rozczarowanie dzieci nie do opisania. Omal nie płakały i to nie ze szczęścia. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Justyna83 (2019.08.24)

info

2  
  2
Czemu nad pola? My też chcemy żyć w spokoju!
zwierzątka (2019.08.24)
Niech sobie latają. Mnie bardziej denerwują wsioki z głośnymi tłumikami albo z b. głośną muzyką w aucie i otwarte szyby. Nie wiem, sobie czy innym tą muzykę nadają.
kotyr (2019.08.24)

info

3  
  2
Wystarczy być normalnym człowiekiem, lotnisko w Elblągu już jest ponad 100 lat czyli co najmniej 2 razy dłużej niż Ty żyjesz, samoloty latały, latają i latać będą w tym zabytkowe, w Wielkiej Brytanii latają nawet Avro Lancastery 4 silnikowe i Hurricane-y i Spitfire-y głośne z II wojny światowej i jeszcze starsze samoloty. Jak ci się nie podoba to się wyprowadź do Puszczy Białowieskiej, albo w Bieszczady czy na bagna biebrzańskie. Tam będziesz miał cicho.
(2019.08.25)
Mi helikopterem nie przeszkadza jak lata. Dzieci sie nie boją. Problem jedynie kiedy lata jak się kładzie dzieciaki spać po 19. Nawet przez zamknięte plastiki słychać. Dziękuję że już zaprzestali tych praktyk.
ckgd (2019.09.24)

info

1  
  0