UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak tu żyć Panie Prezydencie w takim hałasie. Ten hałaśliwy samolocik latający nad miastem codziennie to utrapienie dla jego mieszkańców. Chwili spokoju nie ma. Czas na przekazanie do muzeum tego zabytku.

marek2323