UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tu żyć Panie Prezydencie w takim hałasie. Ten hałaśliwy samolocik latający nad miastem codziennie to utrapienie dla jego mieszkańców. Chwili spokoju nie ma. Czas na przekazanie do muzeum tego zabytku.
marek2323