UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak tu żyć Panie Prezydencie w takim hałasie. Ten hałaśliwy samolocik latający nad miastem codziennie to utrapienie dla jego mieszkańców. Chwili spokoju nie ma. Czas na przekazanie do muzeum tego zabytku.

marek2323

Anuluj