UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No super organizacja, balony na stadionie to bujda. Pogratulować organizatorom. Rozczarowanie dzieci nie do opisania. Omal nie płakały i to nie ze szczęścia. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Justyna83

Anuluj