UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No super organizacja, balony na stadionie to bujda. Pogratulować organizatorom. Rozczarowanie dzieci nie do opisania. Omal nie płakały i to nie ze szczęścia. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Justyna83
No super organizacja, balony na stadionie to bujda. Pogratulować organizatorom. Rozczarowanie dzieci nie do opisania. Omal nie płakały i to nie ze szczęścia. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Justyna83