UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech sobie latają. Mnie bardziej denerwują wsioki z głośnymi tłumikami albo z b. głośną muzyką w aucie i otwarte szyby. Nie wiem, sobie czy innym tą muzykę nadają.
kotyr
Niech sobie latają. Mnie bardziej denerwują wsioki z głośnymi tłumikami albo z b. głośną muzyką w aucie i otwarte szyby. Nie wiem, sobie czy innym tą muzykę nadają.
kotyr