UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech sobie latają. Mnie bardziej denerwują wsioki z głośnymi tłumikami albo z b. głośną muzyką w aucie i otwarte szyby. Nie wiem, sobie czy innym tą muzykę nadają.

kotyr

Anuluj