UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczy być normalnym człowiekiem, lotnisko w Elblągu już jest ponad 100 lat czyli co najmniej 2 razy dłużej niż Ty żyjesz, samoloty latały, latają i latać będą w tym zabytkowe, w Wielkiej Brytanii latają nawet Avro Lancastery 4 silnikowe i Hurricane-y i Spitfire-y głośne z II wojny światowej i jeszcze starsze samoloty. Jak ci się nie podoba to się wyprowadź do Puszczy Białowieskiej, albo w Bieszczady czy na bagna biebrzańskie. Tam będziesz miał cicho.