UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszcie się że lotniska nie zlikwidował olsztun. Pociągiem przez Elbląg już nie pojedziecie. Macie wasze bagna i olsztun.
Cieszcie się że lotniska nie zlikwidował olsztun. Pociągiem przez Elbląg już nie pojedziecie. Macie wasze bagna i olsztun.