42
22.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież napisali jak, przez Szkarpawę. Tylko że tam są śluzy i mosty, które sprawiają, że podróż jest długa i są ograniczenia szerokości do kilkunastu metrów, a przez przekop będzie szybko.
(2019.08.23)
Napisali przecież jak. Tylko że to długa droga i z dużymi utrudnieniami co do długości, szerokości i zanurzenia jednostek. Nadająca się wyłącznie dla małych barek.
(2019.08.23)
@tenodpierwszegowpisu - Czyżby i Pan zatrudniał "tanią siłę roboczą"?
(2019.08.23)
Ludzie, a jak nie ma przekopu to co?. .. towar już do Trójmiasta nie dojedzie ? co miesiąc wysyłamy mega ciężkie towary do portów na całym świecie. ..
Kokos (2019.08.23)

info

1  
  1
A to samo się nie zrobiło!?!?
Mistrz (2019.08.23)

info

1  
  0
Do tego z wyższym wykształceniem ! przyjdź chłopie do pracy w MSC a przestaniesz PIEPRZYĆ GŁUPOTY !! płaca ŚREDNIO to 2500,bez nadgodzin.
(2019.08.23)
Na własnej działalności zarabiam lepiej. Nie podniecaj się. W Trójmieście płacą lepiej fizolom, dlatego kładkę można taniej wyprodukować w Elblągu. Wyjedź czasem z tej wiochy to zobaczysz co się w cywilizowanym świecie dzieje.
tenodpierwszegowpisu (2019.08.24)
Skad Ci najlepsi fachowcy po ich elbląskim PWSZ ????????????
Mieszkanka gdanska (2019.08.24)
I tu się niestety mylisz bo to nie była robota fachowców z Elbląga, MSC nawet nie ma tyłu potrzebnych narzędzi I przyrządów do wykonania takiej kładki, jak widac reklama jest innej firmy A nie z Inalco ;)
Gościu (2019.08.26)
W Elblągu było to tylko wykonywane ,a nie że tam jest tania siła robocza, robiła to firma z kujawsko pomorskiego która jest na reklamie kładki:)
Gość 2 (2019.08.26)