A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Sza dok -kolegi - święte słowa, jestem za, Zielarz pomykaj już stąd
A nie mogliby zrobić takiej obrotowej kładki w Osłonce i wytyczyć szlak rowerowy nad morze do Sztutowa - to by był extra bonus dla rejonu i turystów w letnią porę
A ja zamarzyłam, że w Elblągu się pojawi taka kladka jako atrakcja turystyczna charakterystyczna dla Gdanska. A tu lipa. Jak zawsze zyskuje Gdansk.
Nie ma przekopu a zostanie drogą wodną dostarczona do Gdańska. Ciekawe jak? Cud chyba się stanie.
Nie ma przekopu a zostanie drogą wodną dostarczona do Gdańska. Ciekawe jak? Cud chyba się stanie.
Lepszą atrakcją byłyby repliki 1 : 1 małych U botów produkowanych w Elblągu, ustawione na bulwarze. Hej !
@Cudny - Przez wojskowe helikoptery. ..
Ośmieszasz się
Kładka poradziła sobie z przekopem i popłynęła do Gdańska
Teraz u nas powstanie wielka scena dla homosiów ,których zaprosili nasi włodarze na 28 września .
Jakoś mnie nie dziwi , że ta nasza lokalna władza sympatyzuje z takim środowiskiem .Wielki Jaba znomu realizuje swoje ja w Elblagu . Oczywiście my katolicy i normalni ludzie też weźmiemy udział w tym wydarzeniu. Skoro Jaba ich zaprosił to będzie szedł wśród nich razem z radnymi Z KWW
będzie to atrakcja roku !