42
22.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Sza dok -kolegi - święte słowa, jestem za, Zielarz pomykaj już stąd
(2019.08.23)
A nie mogliby zrobić takiej obrotowej kładki w Osłonce i wytyczyć szlak rowerowy nad morze do Sztutowa - to by był extra bonus dla rejonu i turystów w letnią porę
Mietek 1967 (2019.08.23)

info

2  
  0
A ja zamarzyłam, że w Elblągu się pojawi taka kladka jako atrakcja turystyczna charakterystyczna dla Gdanska. A tu lipa. Jak zawsze zyskuje Gdansk.
HTK (2019.08.23)

info

0  
  0
Nie ma przekopu a zostanie drogą wodną dostarczona do Gdańska. Ciekawe jak? Cud chyba się stanie.
Cudny (2019.08.23)
Nie ma przekopu a zostanie drogą wodną dostarczona do Gdańska. Ciekawe jak? Cud chyba się stanie.
Cudny (2019.08.23)
Lepszą atrakcją byłyby repliki 1 : 1 małych U botów produkowanych w Elblągu, ustawione na bulwarze. Hej !
(2019.08.23)

info

4  
  1
@Cudny - Przez wojskowe helikoptery. ..
(2019.08.23)
Ośmieszasz się
Cynik (2019.08.23)
Kładka poradziła sobie z przekopem i popłynęła do Gdańska
Rewolwerwyrewolwerowany (2019.08.23)
Teraz u nas powstanie wielka scena dla homosiów ,których zaprosili nasi włodarze na 28 września . Jakoś mnie nie dziwi , że ta nasza lokalna władza sympatyzuje z takim środowiskiem .Wielki Jaba znomu realizuje swoje ja w Elblagu . Oczywiście my katolicy i normalni ludzie też weźmiemy udział w tym wydarzeniu. Skoro Jaba ich zaprosił to będzie szedł wśród nich razem z radnymi Z KWW będzie to atrakcja roku !
(2019.08.23)

info

2  
  1