UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego z wyższym wykształceniem ! przyjdź chłopie do pracy w MSC a przestaniesz PIEPRZYĆ GŁUPOTY !! płaca ŚREDNIO to 2500,bez nadgodzin.
Do tego z wyższym wykształceniem ! przyjdź chłopie do pracy w MSC a przestaniesz PIEPRZYĆ GŁUPOTY !! płaca ŚREDNIO to 2500,bez nadgodzin.