UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego z wyższym wykształceniem ! przyjdź chłopie do pracy w MSC a przestaniesz PIEPRZYĆ GŁUPOTY !! płaca ŚREDNIO to 2500,bez nadgodzin.


Anuluj