UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na własnej działalności zarabiam lepiej. Nie podniecaj się. W Trójmieście płacą lepiej fizolom, dlatego kładkę można taniej wyprodukować w Elblągu. Wyjedź czasem z tej wiochy to zobaczysz co się w cywilizowanym świecie dzieje.

tenodpierwszegowpisu