Wybrany wątek opinii
Nie ma przekopu a zostanie drogą wodną dostarczona do Gdańska. Ciekawe jak? Cud chyba się stanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Cudny - Przez wojskowe helikoptery. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Napisali przecież jak. Tylko że to długa droga i z dużymi utrudnieniami co do długości, szerokości i zanurzenia jednostek. Nadająca się wyłącznie dla małych barek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0