UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu było to tylko wykonywane ,a nie że tam jest tania siła robocza, robiła to firma z kujawsko pomorskiego która jest na reklamie kładki:)
Gość 2
W Elblągu było to tylko wykonywane ,a nie że tam jest tania siła robocza, robiła to firma z kujawsko pomorskiego która jest na reklamie kładki:)
Gość 2