UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu było to tylko wykonywane ,a nie że tam jest tania siła robocza, robiła to firma z kujawsko pomorskiego która jest na reklamie kładki:)

Gość 2

Anuluj