UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na własnej działalności zarabiam lepiej. Nie podniecaj się. W Trójmieście płacą lepiej fizolom, dlatego kładkę można taniej wyprodukować w Elblągu. Wyjedź czasem z tej wiochy to zobaczysz co się w cywilizowanym świecie dzieje.

tenodpierwszegowpisu

Anuluj