UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na własnej działalności zarabiam lepiej. Nie podniecaj się. W Trójmieście płacą lepiej fizolom, dlatego kładkę można taniej wyprodukować w Elblągu. Wyjedź czasem z tej wiochy to zobaczysz co się w cywilizowanym świecie dzieje.
tenodpierwszegowpisu