Wybrany wątek opinii

Do tego z wyższym wykształceniem ! przyjdź chłopie do pracy w MSC a przestaniesz PIEPRZYĆ GŁUPOTY !! płaca ŚREDNIO to 2500,bez nadgodzin.
(2019.08.23)
Na własnej działalności zarabiam lepiej. Nie podniecaj się. W Trójmieście płacą lepiej fizolom, dlatego kładkę można taniej wyprodukować w Elblągu. Wyjedź czasem z tej wiochy to zobaczysz co się w cywilizowanym świecie dzieje.
tenodpierwszegowpisu (2019.08.24)
Powrót do komentarzy