UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No a gdzie jest moj ulubiony"postciarz" pan Robert Kolinski w tym wystrzalowym temacie,zebrala tu sie niezla smietanka : pollitologow, historykow,kibolkow , analfabetow i zwyklych hejciarzy.

Zapalnik

Anuluj