UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No a gdzie jest moj ulubiony"postciarz" pan Robert Kolinski w tym wystrzalowym temacie,zebrala tu sie niezla smietanka : pollitologow, historykow,kibolkow , analfabetow i zwyklych hejciarzy.
Zapalnik
No a gdzie jest moj ulubiony"postciarz" pan Robert Kolinski w tym wystrzalowym temacie,zebrala tu sie niezla smietanka : pollitologow, historykow,kibolkow , analfabetow i zwyklych hejciarzy.
Zapalnik