Wybrany wątek opinii
Pocisk przeciwpancerny tępogłowicowy, bez ładunku wybuchowego, prawdopodobnie z czołgu t34.Jakieś 9.5 kg złomu.
Jak widać idealny do dyskusji na "wzniosłe tematy" dla wszelkich TĘPOGŁOWYCH.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Bez ładunku? Jedyne czego nie ma to chyba czepca balistycznego. Zapalnik widoczny na foto więc i pewnie ładunk w środku by się znalazł.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To pocisk 85mm z zapalnikiem dennym MD8 a nie monolityczny 76,2mm ze smugaczem. Do teko tam brakuje czepca balistycznego. Tacy ,,fachofcy,, jak ty odchodzą z tego świata co roku i czasem nawet trampki nie zostają.
Nie znasz się to nie zabieraj głosu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0