UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za to 70 lat pozniej kolaboracja rzadu osiagnela swe apogeum. Milosc Polakow do niemcow jest koszmarnie niewybaczalna i w zadrn sposob niezrozumiala.


Anuluj