Wybrany wątek opinii

Żadnych sojuszy z Hitlerem. Dobrze, że Polska z nim nie zawarła, bo te sojusze to pic na wodę Hitler by i tak wtedy Polskę zajął i okupował, a to, że nas najechał to skutek działań Stalina, bo sam by nas nie napadł, tylko poszedł na Francję. Poza tym by tylko wykorzystał Polaków jako mięso armatnie, tak jak to robił z Węgrami, Rumunami, Włochami czy Czetnikami i Ustaszowcami. A tak możemy być dumni, że nie mieliśmy rządu kolaborantów.
Zen (2019.08.19)
Za to 70 lat pozniej kolaboracja rzadu osiagnela swe apogeum. Milosc Polakow do niemcow jest koszmarnie niewybaczalna i w zadrn sposob niezrozumiala.
(2019.08.20)
Powrót do komentarzy