UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pocisk, a raczej niewybuch wywolal ogromna dyskusje historyczna , ze zasluguje na miejsce w muzeum - jesli tam nie trafi ,to prosze go wystawic na licytacje, sam go chetnie kupie, jako byly elblazak do swojej wojennej kolekcji'-- moja cenowa oferta to $100 AU

Kankur z Elblaga