UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem ,ze ten co pisze takie bzdury ,to historyczny nieuk, albo obywatel,ktory wie po ktorej slusznej stronie teraz stoi. Chlopcze ten pocisk pochodzi z tej armi ,ktora pogonila niemcow, po to tylko, zeby miliony Polakow mogly pracowac i wykonywac dla nich najgorsze prace, ktorych oni sami nie chcieli wykonywac.Robili to napewno z wdziecznosci za wybudowane obozy koncentracyjne na terenie Polski.Czy nas wyzwolili czy nas zdobyli , mam to tak samo w d.. e jak ty. Dumny jestem jednak z tego ,ze mowie po Polsku a nie po niemiecku i nie musze sluzyc Markelowej ,bo mialem dziadka w Wermachcie.Troche przyzwoitosci i elementarnej oceny trzeba miec , wobec 20 mln poleglych rosjan, ktorzy wtedy byli po tej slusznej stronie i nie mieli pojecia jak dalej potoczy sie historia
Zrozumialy