UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ty przygłupi polaczek na usługach lewactwa międzynarodowego, 007 ma rację ale ludzie to jednak są głupi i ciemni, tak tak armia radziecka wyzwalała elbląg itd itp i było fajnie, a było w tej bajce lambordżini ? albo wielka lechia co ją klechy zniszczyły ? a nie bo dzieci będą sie bawić pociskiem, no no

i gites

Anuluj