UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem ,ze ten co pisze takie bzdury ,to historyczny nieuk, albo obywatel,ktory wie po ktorej slusznej stronie teraz stoi. Chlopcze ten pocisk pochodzi z tej armi ,ktora pogonila niemcow, po to tylko, zeby miliony Polakow mogly pracowac i wykonywac dla nich najgorsze prace, ktorych oni sami nie chcieli wykonywac.Robili to napewno z wdziecznosci za wybudowane obozy koncentracyjne na terenie Polski.Czy nas wyzwolili czy nas zdobyli , mam to tak samo w d.. e jak ty. Dumny jestem jednak z tego ,ze mowie po Polsku a nie po niemiecku i nie musze sluzyc Markelowej ,bo mialem dziadka w Wermachcie.Troche przyzwoitosci i elementarnej oceny trzeba miec , wobec 20 mln poleglych rosjan, ktorzy wtedy byli po tej slusznej stronie i nie mieli pojecia jak dalej potoczy sie historia

Zrozumialy