UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepsze jest to, że saperzy z Braniewa mają rejon w Elblągu, a saperzy z Elbląga rozminowują Trójmiasto. Ciekawe czy rejonu Braniewa nie obsługują żołnierze z Bartoszyc itd. Podatnik płaci.

Lat

Anuluj