UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepsze jest to, że saperzy z Braniewa mają rejon w Elblągu, a saperzy z Elbląga rozminowują Trójmiasto. Ciekawe czy rejonu Braniewa nie obsługują żołnierze z Bartoszyc itd. Podatnik płaci.
Lat
Najlepsze jest to, że saperzy z Braniewa mają rejon w Elblągu, a saperzy z Elbląga rozminowują Trójmiasto. Ciekawe czy rejonu Braniewa nie obsługują żołnierze z Bartoszyc itd. Podatnik płaci.
Lat