18
18.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Święto Chleba tez bylo na poczatku male i biedne, teraz hula az milo. Super, ze w Pasleku cos robia, to jest kwestia tego, ze region zyje. Przyciaga gosci, a wiec takze pieniadze. Nie mamy gór ani jezior, zeby przyciagac przyroda, ale jak widac mozna. A wieczni malkontenci niech siedza w domach i ogladaja Kiepskich... w sam raz...
eMzKropeczką (2019.08.18)

info

7  
  1
@aleksiej - A skąd wiesz, że miała?
(2019.08.18)
@Jola z Elbląga - nie pisze się sprzedawcą tylko sprzedawcom - /komu? czemu? - sprzedawcom. Kim się jest? - sprzedawcą.
(2019.08.18)
W Elblągu będzie za dwa tygodnie .
Elblążanin 666 (2019.08.18)
Jakie kuzwa święto chleba, śmierdzące wedliny eozone z jarmarku na jarmark a chleb lezacy przez 3 dni na powietrzu, muzyka starych babek piejących na scenie, albo wystepy na sile jakis dziwnych zespolow i smrod bigosu ! Raczej prymitywizm a nie jarmark, 2 imprezy w roku to faktycznie szczyt osiągnięć
(2019.08.19)

info

3  
  4
Był jeden, placki, kluski...
(2019.08.19)
Czego by nie organizowali to ludzie i tak będą gadać że im tak źle i nie dobrze ????
Gość 123 (2019.08.19)
Byłem. Impreza jak impreza, ale to miasto. Widać, że zatrzymało się gdzieś 20 lat temu. Pozamykane, puste obiekty, ta oranżeria pusta, chodniki krzywe, kamienice obskurne, masa pustostanów np. ta piekarnia i obok ten tzw magazyn. Mieć zamek i nie potrafić tego wykorzystać. .. widać, że w Pasłęku coś słabo z pomysłami na te stare miasto. Plac zabaw dla dzieci zrobiony, więc bawmy się, chciałoby się powiedzieć.
gosc951753 (2019.08.19)

info

2  
  1