UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Święto Chleba tez bylo na poczatku male i biedne, teraz hula az milo. Super, ze w Pasleku cos robia, to jest kwestia tego, ze region zyje. Przyciaga gosci, a wiec takze pieniadze. Nie mamy gór ani jezior, zeby przyciagac przyroda, ale jak widac mozna. A wieczni malkontenci niech siedza w domach i ogladaja Kiepskich... w sam raz...
eMzKropeczką