UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie kuzwa święto chleba, śmierdzące wedliny eozone z jarmarku na jarmark a chleb lezacy przez 3 dni na powietrzu, muzyka starych babek piejących na scenie, albo wystepy na sile jakis dziwnych zespolow i smrod bigosu ! Raczej prymitywizm a nie jarmark, 2 imprezy w roku to faktycznie szczyt osiągnięć


Anuluj