Wybrany wątek opinii

A w Elblągu nic za to małe miasteczka żyją. Odejdź wstydu oszczędź.
(2019.08.18)
W Elblągu będzie za dwa tygodnie .
Elblążanin 666 (2019.08.18)
Powrót do komentarzy