UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem. Impreza jak impreza, ale to miasto. Widać, że zatrzymało się gdzieś 20 lat temu. Pozamykane, puste obiekty, ta oranżeria pusta, chodniki krzywe, kamienice obskurne, masa pustostanów np. ta piekarnia i obok ten tzw magazyn. Mieć zamek i nie potrafić tego wykorzystać. .. widać, że w Pasłęku coś słabo z pomysłami na te stare miasto. Plac zabaw dla dzieci zrobiony, więc bawmy się, chciałoby się powiedzieć.

gosc951753