Wybrany wątek opinii

jarmark bez zadnego zaplecza gastronomicznego. ani jednego straganu z jedzeniem - musialem isc do restauracji
(2019.08.18)
Ja też jedzenia nie widziałem tylko obwazanki i przyprawy
Grego (2019.08.18)
Był jeden, placki, kluski...
(2019.08.19)
Powrót do komentarzy