Wybrany wątek opinii
jarmark bez zadnego zaplecza gastronomicznego. ani jednego straganu z jedzeniem - musialem isc do restauracji
Do moderacji
Odpowiedz
7
11
Ja też jedzenia nie widziałem tylko obwazanki i przyprawy
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Był jeden, placki, kluski...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0