UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jola z Elbląga - nie pisze się sprzedawcą tylko sprzedawcom - /komu? czemu? - sprzedawcom. Kim się jest? - sprzedawcą.
@Jola z Elbląga - nie pisze się sprzedawcą tylko sprzedawcom - /komu? czemu? - sprzedawcom. Kim się jest? - sprzedawcą.