UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jola z Elbląga - nie pisze się sprzedawcą tylko sprzedawcom - /komu? czemu? - sprzedawcom. Kim się jest? - sprzedawcą.


Anuluj