Wybrany wątek opinii
Były Dni Elbląga, cyklicznie są imprezy pod egidą Magdy Gesler, trzy dni obchodzono Święto Wojska, a w ostatni weekend sierpnia odbędzie się tradycyjny jarmark Święto Chleba. A tu ktoś twierdzi, że w Elblągu nic się nie dzieje. To co ma być, aby tego kogoś zadowoliło.
Do moderacji
Odpowiedz
26
7
Choćby darmowe wystawienie straganów, na całe wakacje, na starym mieście. Tak aby ożywić, starówkę. Zaś imprezy, które organizują restauratorzy, wydaję się być tragiczne. Ponieważ zasiadajacy klienci zamiast zjeść posiłek przy muzyce, muszą oglądać "stado" dzikich ludzi. To Władza tego miasta powinna w sezonie, ściągać turystów, organizować tzw. jarmarki, bądź udostępniać w niższych cenach, "ogródki". Również powinmi stworzyć zaplecze dla mieszkańców Elbląga. Udzielanie ulgi w sezonie letnim, sprzedawcą regionalnych produktów w miejscu rozłożenia stoiska. Kolejno, można by było stworzyć plaże dla mieszkańców przy kanale (na wzór tego w Olsztynie). Wówczas nie oglądali byśmy ludzi, którzy szaleja w strojach kąpielowych pod katedrą. Kolejno storzenie dużego placu zabaw dla dzieci. Taki jak mają mieszkańcy Pasłęka. Jest tak dużo możliwości, natomiast brak podjęcia jakich kolwiek działań i decyzji, ze strony rządzących. Nic dziwnego, że Elbląg robi się wyludniały.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Jola z Elbląga - gdzie w elblagu jest kanal?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Jola z Elbląga - nie pisze się sprzedawcą tylko sprzedawcom - /komu? czemu? - sprzedawcom. Kim się jest? - sprzedawcą.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Czego by nie organizowali to ludzie i tak będą gadać że im tak źle i nie dobrze ????
Do moderacji
Odpowiedz
1
0