A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Luk zapełniony ? W jakim Ty świecie żyjesz. Idź i dobijaj frekwencję z kolegami od kufla. A siedzisz pewnie pod daszkiem w przerwie kiełbaska i piwko. Twój kontakt wzrokowy z Łukiem, jeszcze zniesmaczony komentujesz... Ci z niepełnym uzębieniem i nizin społecznych dawno wyjechali do UK. Poszli po rozum do głowy. Nie pasuje trudno.
Farciarze zremisowali.
Ja, uwielbiam Ją, Ona tu jest, OLIMPIA ELBLĄG!!!!
Uważam ze Olimpia grała lepiej, trochę po stracie bramki a pózniej zawodnika siadła ale widzew nie pokazał w tym meczu dobrej gry. Gratulacje i brawa za ambitną grę do końca meczu. Jeśli chodzi o kibiców to masakra z łukiem-i panowie nie ma co sie wkurzać bo tak jest. Już kiedyś pisałem ze nie macie szacunku dla piłkarzy bo zjawiacie sie na meczu 15-20min pózniej. Teraz była mobilizacja, dobry rywal, kibice przyjezdni i co. .. .to samo godz 00 a Wy sie zbieracie. Godz 19,15 a jeden niedorajda nie może przez 10 min zawiesić flagi Sosnowca po czym rezygnuje. Ogólnie póżniej jak już sie ogarneliscie doping dobry ale duże przerwy i dopiero jak widzewiacy zaczeli to wam chyba ambicja nie pozwalala ze to oni prowadza doping. A najlepsze jest to że cały doping rozpoczęty na A1 i żeby nie kibice na tym sektorze to bieda by była. Nie rozumiem problemu-dlaczego nie można przyjść na mecz 15-20 min wczesniej i ogarnac wszystko a od 1 minuty prowadzic doping. Jeszcze raz BRAWA dla piłkarzy
Leszek Wójcik na trybunach!!!!! Brawo panie Leszku!!!!
@Mordka - Może sie skusi i sypnie :-) OBY
No jak to dlaczego? Najpierw piwko, potem zrobienie chuligańskiej foteczki na fb, lansowanko i dopiero na meczyk.
Dla mnie nieporozumieniem jest to że na łuk wchodzi dziadek z kamizelką FOTO z aparatem i zaczyna robić zdjęcia ludziom w młynie masakra jakaś,przeciez to mógłbyc ktoś z budy dla psa.
Sobotni wieczór fajnie spędzony dzięki drużynie OE. 20 pln za bilet to nie dramat i spokojnie człowiek by chodził częściej kino czy basen to podobne koszty. Może i jestem piknikiem ale o jakim kibicowaniu wy mówicie. .. kiedyś w repertuarze było sporo fajnych tekstów, teraz bez przekleństw jesteście w stanie zaśpiewać tylko CWKS Legia. Kawałkiem prześcieradła z miernym tekstem odwróciliście uwagę dzieciaków siedzących na trybunach od meczu, na całe szczęście policja okazała się mądrzejsza i odpuściła. Żenujący poziom prowadzącego na łuku w posiadaniu którego był megafon a który nie umie powiedzieć zdania pojedynczego bez użycia rzeczownika k. .wa
Słuszny komentarz. No cóż, dzisiaj młode głąby w ojczystym języku potrafią tylko piwo w knajpie zamówić.