88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Luk zapełniony ? W jakim Ty świecie żyjesz. Idź i dobijaj frekwencję z kolegami od kufla. A siedzisz pewnie pod daszkiem w przerwie kiełbaska i piwko. Twój kontakt wzrokowy z Łukiem, jeszcze zniesmaczony komentujesz... Ci z niepełnym uzębieniem i nizin społecznych dawno wyjechali do UK. Poszli po rozum do głowy. Nie pasuje trudno.
(2019.08.18)
Farciarze zremisowali.
(2019.08.18)

info

1  
  5
Ja, uwielbiam Ją, Ona tu jest, OLIMPIA ELBLĄG!!!!
Kacperek Majkowski Majki (2019.08.18)

info

9  
  0
Uważam ze Olimpia grała lepiej, trochę po stracie bramki a pózniej zawodnika siadła ale widzew nie pokazał w tym meczu dobrej gry. Gratulacje i brawa za ambitną grę do końca meczu. Jeśli chodzi o kibiców to masakra z łukiem-i panowie nie ma co sie wkurzać bo tak jest. Już kiedyś pisałem ze nie macie szacunku dla piłkarzy bo zjawiacie sie na meczu 15-20min pózniej. Teraz była mobilizacja, dobry rywal, kibice przyjezdni i co. .. .to samo godz 00 a Wy sie zbieracie. Godz 19,15 a jeden niedorajda nie może przez 10 min zawiesić flagi Sosnowca po czym rezygnuje. Ogólnie póżniej jak już sie ogarneliscie doping dobry ale duże przerwy i dopiero jak widzewiacy zaczeli to wam chyba ambicja nie pozwalala ze to oni prowadza doping. A najlepsze jest to że cały doping rozpoczęty na A1 i żeby nie kibice na tym sektorze to bieda by była. Nie rozumiem problemu-dlaczego nie można przyjść na mecz 15-20 min wczesniej i ogarnac wszystko a od 1 minuty prowadzic doping. Jeszcze raz BRAWA dla piłkarzy
Tomek z A1 (2019.08.18)

info

18  
  1
Leszek Wójcik na trybunach!!!!! Brawo panie Leszku!!!!
Mordka (2019.08.18)
@Mordka - Może sie skusi i sypnie :-) OBY
kris78 (2019.08.18)
No jak to dlaczego? Najpierw piwko, potem zrobienie chuligańskiej foteczki na fb, lansowanko i dopiero na meczyk.
do Tomek z A1 (2019.08.18)

info

3  
  1
Dla mnie nieporozumieniem jest to że na łuk wchodzi dziadek z kamizelką FOTO z aparatem i zaczyna robić zdjęcia ludziom w młynie masakra jakaś,przeciez to mógłbyc ktoś z budy dla psa.
Zdziwiony (2019.08.18)

info

5  
  2
Sobotni wieczór fajnie spędzony dzięki drużynie OE. 20 pln za bilet to nie dramat i spokojnie człowiek by chodził częściej kino czy basen to podobne koszty. Może i jestem piknikiem ale o jakim kibicowaniu wy mówicie. .. kiedyś w repertuarze było sporo fajnych tekstów, teraz bez przekleństw jesteście w stanie zaśpiewać tylko CWKS Legia. Kawałkiem prześcieradła z miernym tekstem odwróciliście uwagę dzieciaków siedzących na trybunach od meczu, na całe szczęście policja okazała się mądrzejsza i odpuściła. Żenujący poziom prowadzącego na łuku w posiadaniu którego był megafon a który nie umie powiedzieć zdania pojedynczego bez użycia rzeczownika k. .wa
W. (2019.08.18)
Słuszny komentarz. No cóż, dzisiaj młode głąby w ojczystym języku potrafią tylko piwo w knajpie zamówić.
(2019.08.18)