UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Luk zapełniony ? W jakim Ty świecie żyjesz. Idź i dobijaj frekwencję z kolegami od kufla. A siedzisz pewnie pod daszkiem w przerwie kiełbaska i piwko. Twój kontakt wzrokowy z Łukiem, jeszcze zniesmaczony komentujesz... Ci z niepełnym uzębieniem i nizin społecznych dawno wyjechali do UK. Poszli po rozum do głowy. Nie pasuje trudno.