UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam ze Olimpia grała lepiej, trochę po stracie bramki a pózniej zawodnika siadła ale widzew nie pokazał w tym meczu dobrej gry. Gratulacje i brawa za ambitną grę do końca meczu. Jeśli chodzi o kibiców to masakra z łukiem-i panowie nie ma co sie wkurzać bo tak jest. Już kiedyś pisałem ze nie macie szacunku dla piłkarzy bo zjawiacie sie na meczu 15-20min pózniej. Teraz była mobilizacja, dobry rywal, kibice przyjezdni i co. .. .to samo godz 00 a Wy sie zbieracie. Godz 19,15 a jeden niedorajda nie może przez 10 min zawiesić flagi Sosnowca po czym rezygnuje. Ogólnie póżniej jak już sie ogarneliscie doping dobry ale duże przerwy i dopiero jak widzewiacy zaczeli to wam chyba ambicja nie pozwalala ze to oni prowadza doping. A najlepsze jest to że cały doping rozpoczęty na A1 i żeby nie kibice na tym sektorze to bieda by była. Nie rozumiem problemu-dlaczego nie można przyjść na mecz 15-20 min wczesniej i ogarnac wszystko a od 1 minuty prowadzic doping. Jeszcze raz BRAWA dla piłkarzy

Tomek z A1