A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
Atmosfera dobra ale proste zero wkładu
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
bramki można zobaczyć na str Widzewa
Pełny szacun dla Olimpii za walke do konca 12 (z sedzia) na10 i uratowalismy punkt ,druzyna jest nie do poznania w stosunku do poprzedniego sezonu, gdzie zazwyczaj prowadziliśmy 1:0 i nie bylo już parcia na podwyższenie wyniku tylko go bronienie i roznie to sie konczylo.trener wykonuje wspaniałą robotę oby tak dalej Olimpii!!!!
A tobie się chyba Wojcik kłania. następny co broni układów
Jak widzew teraz 0:1 i nie mieli parcia. Mecz był dobry ale tylko ze względu na atmosferę przed meczową i na trybunach, gra piłkarzy była mniej zauważalna niż na innych meczach.
Bo na stronie Olimpii to co najwyżej można zobaczyć zdjęcia opasłego prezesa. Gruby ksionc musi odejść.
To co się dzieje na meczach Olimpii w kwestii szeroko pojętego wspierania i dopingu, to nie nadaje się do żadnego komentarza. Zapiewajło bez animuszu, posłuchu, o znajomości repertuaru nie wspominając. .. K. .. .goni k. .. ., całość niezgrana. Gdzie te czasy, kiedy na łuku śpiewali, a nie tylko wyzywali. Naprawdę nie można znaleźć kogoś, kto by sobie z tematem lepiej poradził? Fatalnie to wygląda, marnowany jest spory potencjał.