88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
(2019.08.18)
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
(2019.08.18)
Atmosfera dobra ale proste zero wkładu
(2019.08.18)
@Tomasz 85 - Ortografia sie kłania
(2019.08.18)
bramki można zobaczyć na str Widzewa
(2019.08.18)

info

3  
  0
Pełny szacun dla Olimpii za walke do konca 12 (z sedzia) na10 i uratowalismy punkt ,druzyna jest nie do poznania w stosunku do poprzedniego sezonu, gdzie zazwyczaj prowadziliśmy 1:0 i nie bylo już parcia na podwyższenie wyniku tylko go bronienie i roznie to sie konczylo.trener wykonuje wspaniałą robotę oby tak dalej Olimpii!!!!
Pero (2019.08.18)
A tobie się chyba Wojcik kłania. następny co broni układów
kriskris (2019.08.18)
Jak widzew teraz 0:1 i nie mieli parcia. Mecz był dobry ale tylko ze względu na atmosferę przed meczową i na trybunach, gra piłkarzy była mniej zauważalna niż na innych meczach.
Johny deer (2019.08.18)
Bo na stronie Olimpii to co najwyżej można zobaczyć zdjęcia opasłego prezesa. Gruby ksionc musi odejść.
(2019.08.18)

info

7  
  10
To co się dzieje na meczach Olimpii w kwestii szeroko pojętego wspierania i dopingu, to nie nadaje się do żadnego komentarza. Zapiewajło bez animuszu, posłuchu, o znajomości repertuaru nie wspominając. .. K. .. .goni k. .. ., całość niezgrana. Gdzie te czasy, kiedy na łuku śpiewali, a nie tylko wyzywali. Naprawdę nie można znaleźć kogoś, kto by sobie z tematem lepiej poradził? Fatalnie to wygląda, marnowany jest spory potencjał.
Musaszi (2019.08.18)

info

13  
  5