UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie nieporozumieniem jest to że na łuk wchodzi dziadek z kamizelką FOTO z aparatem i zaczyna robić zdjęcia ludziom w młynie masakra jakaś,przeciez to mógłbyc ktoś z budy dla psa.
Zdziwiony
Dla mnie nieporozumieniem jest to że na łuk wchodzi dziadek z kamizelką FOTO z aparatem i zaczyna robić zdjęcia ludziom w młynie masakra jakaś,przeciez to mógłbyc ktoś z budy dla psa.
Zdziwiony