UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sobotni wieczór fajnie spędzony dzięki drużynie OE. 20 pln za bilet to nie dramat i spokojnie człowiek by chodził częściej kino czy basen to podobne koszty. Może i jestem piknikiem ale o jakim kibicowaniu wy mówicie. .. kiedyś w repertuarze było sporo fajnych tekstów, teraz bez przekleństw jesteście w stanie zaśpiewać tylko CWKS Legia. Kawałkiem prześcieradła z miernym tekstem odwróciliście uwagę dzieciaków siedzących na trybunach od meczu, na całe szczęście policja okazała się mądrzejsza i odpuściła. Żenujący poziom prowadzącego na łuku w posiadaniu którego był megafon a który nie umie powiedzieć zdania pojedynczego bez użycia rzeczownika k. .wa

W.