UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sobotni wieczór fajnie spędzony dzięki drużynie OE. 20 pln za bilet to nie dramat i spokojnie człowiek by chodził częściej kino czy basen to podobne koszty. Może i jestem piknikiem ale o jakim kibicowaniu wy mówicie. .. kiedyś w repertuarze było sporo fajnych tekstów, teraz bez przekleństw jesteście w stanie zaśpiewać tylko CWKS Legia. Kawałkiem prześcieradła z miernym tekstem odwróciliście uwagę dzieciaków siedzących na trybunach od meczu, na całe szczęście policja okazała się mądrzejsza i odpuściła. Żenujący poziom prowadzącego na łuku w posiadaniu którego był megafon a który nie umie powiedzieć zdania pojedynczego bez użycia rzeczownika k. .wa
W.