A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@W. - Racja. Ja z dzieckiem byłem 2-3 razy ale poprostu sie nie da bo ciągle kur. .. .Przyśpiewki słabe tak jak te zgody z L czy Sosnowcem. Po co ja sie pytam??? Żadnej pomocy od nich i wsparcia. Zgody są po to m. in. żeby podczas tak ważnych meczy dać wsparcie na młyn a Wy jedyne wsparcie co macie na wpis na fb typu BRAWO BRACIA. .. .żal
Zamiast zrobić bilety po 7 zł nałóg to wtedy byśmy mieli zapewniony stadion i o wiele lepszą atmosferę Dlatego płacąc dwie dychy za bilet i idąc z dzieckiem i żoną trzeba wydać 50 zł do tego jakiś kiełbasa suma sumarum lepiej siedzieć w domu lub wyjść dziś w miasto i tam wydać pieniądze
brawo dla piłkarzy ! ale na łuku słabo każdy wyjeżdza do pracy do trójmiasta albo na studia do trójmiasta badz olsztyna niestety w Elblągu ciężko o dobrze płatną pracę no chyba ze u wójcika robiąc po 10 h za 2 tyś
Gosciu ty byles na meczu? Bez kibicow z A1 byla by cisza to oni glownie napedzali doping . Na luku meczyli sie z przescieradlami zeby na plot zawiesic
Masz jeszcze jakieś żale gamoniu
Bajo dawno nie ma kolegów pajacyku
W i Anatol to jedna i ta sama ględa i narzekaczka.
Pozno ale dziekuje bardzo :D do zobaczenia na zniczu! ????????