UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jak to dlaczego? Najpierw piwko, potem zrobienie chuligańskiej foteczki na fb, lansowanko i dopiero na meczyk.

do Tomek z A1

Anuluj