UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak to dlaczego? Najpierw piwko, potem zrobienie chuligańskiej foteczki na fb, lansowanko i dopiero na meczyk.
do Tomek z A1
No jak to dlaczego? Najpierw piwko, potem zrobienie chuligańskiej foteczki na fb, lansowanko i dopiero na meczyk.
do Tomek z A1