88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Guminiak won
(2019.08.17)
O jest jeden condon ,idz do pelca grubej swini
Kibic OE (2019.08.17)
Powiem wam kibice jak byście trzymali z lechiomgd to by było wsparcie od gd Tczewa i pruszcza nowegodworugd a od legi i sosnowca nic nie macie bo to zadaleko żeby jechać 2 ligę
Gośću (2019.08.17)
Foto było inne... i można podpisać archiwum. Ludzie mieszkają poza krajem np.
(2019.08.17)
Tylko, że widzew to czerwona zaraza ni jak do nich nie pasuje zieolny czy czarny - trochę pomyśleć, a nie wierzyć w co napiszą. Słuchaj tvp tam dużo mówią.
(2019.08.17)
Zwolnij się jak źle płacą. A póki sypie na zespół baner będzie sobie wisiał na prostej....
(2019.08.17)
Naprawde nie wiem kto by musial przyjechac, zeby ŁUK byl caly zapelniony...Zniwu nawet polowy nie bylo, a przeciez rywal i godzina znakomite. Lepiej byc nie moze. Dramat. Ruch kibicowski na Olimpii umarl, bo na A2 i PROSTEJ znowu pikniki jak kiedys, a wiekszosc to dorosli chlopi. Te stare dobre czasy, gdzie ba takim Stomilu bylo ze 3k to juz nie wroca.
(2019.08.17)
W III lidze strzela. Oni w ogóle trenują jak pro czy etaty i popołudniu korki na nogi?! Huragan gra w kratkę i tyle jego kariery zostało na emeryturę!
(2019.08.17)
Jak ba a2 kibicowali to ochrona się czepiała. Chcieli typa wyprowadzić.
Joshua (2019.08.17)
Do Wawy i Sosnowca to tylko dragi przerzucamy kibicowskim kanałem. Wielkie mi wsparcie i sztama. Parobki Legii jesteśmy.
(2019.08.17)