A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co ten stadion...szkoda kasy...jest jak jest
A co ta było że pieski wpadły pod wejście na łuk
Ktoś tam napisaŁ "o jest jeden condon idz do Pelca", ciekawe czy na Szupryta też kibice Olimpii wołaja condon z Batorowa, na dawaj condon strzelaj. .. .. obszczymury nie kibice, taka prawda
Nie chcemy tutaj wiesniakow z batorowa ,zwalniac to wy mozecie pelca, wypad
Już tam nie pracuje od 2 lat
Flaga przemycona
Nie , Damian to najlepszy zawodnik Olimpii oddajacy co mecz serce za klub, za co mu bardzo dziekuje
Wara od prezesa batorowskie psy.
A my swoje Szadok żółte mięso!
Tobie pomyliła się inwestycja z darowizną.