88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co ten stadion...szkoda kasy...jest jak jest
Kibicporto (2019.08.17)
A co ta było że pieski wpadły pod wejście na łuk
Robol (2019.08.17)
Ktoś tam napisaŁ "o jest jeden condon idz do Pelca", ciekawe czy na Szupryta też kibice Olimpii wołaja condon z Batorowa, na dawaj condon strzelaj. .. .. obszczymury nie kibice, taka prawda
(2019.08.17)
Nie chcemy tutaj wiesniakow z batorowa ,zwalniac to wy mozecie pelca, wypad
Kibic OE (2019.08.17)
Już tam nie pracuje od 2 lat
Tomasz 85 (2019.08.18)
Flaga przemycona
(2019.08.18)
Nie , Damian to najlepszy zawodnik Olimpii oddajacy co mecz serce za klub, za co mu bardzo dziekuje
Kibic OE (2019.08.18)
Wara od prezesa batorowskie psy.
KolegaBaja (2019.08.18)
A my swoje Szadok żółte mięso!
KolegaSonego (2019.08.18)

info

0  
  0
Tobie pomyliła się inwestycja z darowizną.
Stefan Batory (2019.08.18)