UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Wawy i Sosnowca to tylko dragi przerzucamy kibicowskim kanałem. Wielkie mi wsparcie i sztama. Parobki Legii jesteśmy.
Do Wawy i Sosnowca to tylko dragi przerzucamy kibicowskim kanałem. Wielkie mi wsparcie i sztama. Parobki Legii jesteśmy.