UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W III lidze strzela. Oni w ogóle trenują jak pro czy etaty i popołudniu korki na nogi?! Huragan gra w kratkę i tyle jego kariery zostało na emeryturę!


Anuluj