UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W III lidze strzela. Oni w ogóle trenują jak pro czy etaty i popołudniu korki na nogi?! Huragan gra w kratkę i tyle jego kariery zostało na emeryturę!
W III lidze strzela. Oni w ogóle trenują jak pro czy etaty i popołudniu korki na nogi?! Huragan gra w kratkę i tyle jego kariery zostało na emeryturę!